• Kategorie:Liga MX
  • Tagi:featured
Cztery na cztery! Ameryka utrzymuje doskonałe tempo w sezonie przedsezonowym

CRONICA

San Jose, Stany Zjednoczone. Amerykanie kontynuują kampanię przedsezonową w doskonałym tempie i tym razem wyszli zza pleców, aby pokonać Morelię 2-1, z Rogerem Martinezem, który zadebiutował i zdobył bramkę, aby dać swojej stronie zwycięstwo.

Dzwony alarmowe odezwały się w Coapa z powodu kontuzji Cecilio Domingueza, który oczekuje na raport medyczny dotyczący powagi jego urazu.

Możesz też przeczytać: Cruz Azul uniform unveiling date now

Minutę po rozpoczęciu meczu, piłka odzyskana w środku pola pozwoliła purépechas na przeprowadzenie ataku z przewagą, w którym motorem napędowym był Diego Valdés. Chilijczyk zauważył ruch Irvena Ávila za obrońców i nowy napastnik Monarchs wziął miękkie dotknięcie przeszłości Marchesín otworzyć scoring.

The Eagles były powolne, aby odzyskać z ciosu i Monarcas kontrolowane piłkę. Niedokładności panowały w ekipie Miguela Herrery, który pod nieobecność Méneza, Martína i Peralty zdecydował się na debiut Rogera Martíneza z przodu.

Złych wiadomości ciąg dalszy dla Niebiesko-Białych. Mocne starcie w polu karnym Morelii pomiędzy Emanuelem Loeschborem a Cecilio Domínguezem sprawiło, że Paragwajczyk doznał kontuzji. Uderzenie w twarz sprawiło, że musiał zostać poddany szczegółowym badaniom i ostatecznie opuścił boisko na noszach, niezdolny do dalszej gry i podobnie jak w połowie tygodnia w przypadku Francuza, wywołało to alarm w Coapa.

Możesz też przeczytać: Reprezentacja Meksyku w oczekiwaniu na przyszłość Sampaoliego

Od czasu do czasu „Millonetas” wysuwali się do przodu i częściej wchodzili na połowę przeciwnika. To naleganie opłaciło się, gdy Loeschbor nie zdołał dobrze odbić się od martwej piłki i dał odbicie Rogerowi Martinezowi, który skierował piłkę obok prawego słupka Sosy, aby zadebiutować jako strzelec gola dla swojego nowego klubu.

W drugiej połowie rola Martineza stała się jeszcze ważniejsza. Dopełnieniem jego świetnego występu była druga bramka tego popołudnia, którą zdobył po ustawieniu się za obrońcami Żółtych. Roger odebrał piłkę i popędził w stronę pola. Sosa próbował ratować, ale Cafetero dośrodkował na dalszy słupek, co okazało się być ostatecznym wynikiem.

AKCJE

It’s OVER! Las Águilas pokonali @FuerzaMonarca, a @ClubAmerica mają doskonałą passę przedsezonową… Z 4 rozegranych meczów, 4 wygrali.

77⏱️ PALO! Krzyżyk Carlosa Fierro nad poprzeczką wybija Sansores. America are saved.

56⏱️ GOOOOOOOOAL FOR @ClubAmerica! Podwójna bramka od Rogera Martineza, który wchodzi w pole, dostaje się jeden na jednego i strzela obok bramkarza Purepecha.

???? 9️⃣✖️2️⃣
Double od @rogermartinezt9‼️ pic.twitter.com/C7JX7q57IB

– Club América (@ClubAmerica) July 9, 2018

START OF SECOND HALF! América i Morelia remisują w San José, California.

45+4⏱️ AT REST! W zaciętym pojedynku, po golach Ávili i Martíneza, @ClubAmerica remisuje z @FuerzaMonarca.

31⏱️ ATTEMPT MORELIA! Sandoval hakuje strzał z prawej do lewej, ale Marchesin ratuje.

26⏱️ AMÉRICA CHEER! Krzyż Aguilara z prawego skrzydła jest kierowany w pole przez Ibargüena, uderza w klatkę piersiową obrońcy i piłka idzie szeroko.

16⏱️ GOOOOOOOL dla @ClubAmerica! Roger Martínez, debiutujący i zdobywający bramkę. Krzyż z prawej strony, który Kolumbijczyk wykończył, trafił w słupek i posłał go do domu.

✅ Pierwszy mecz ➡️ ✅ Pierwszy gol
Witamy w Águilas @rogermartinezt9 ! ? pic.twitter.com/HqX05HtADJ

11⏱️ PIERWSZA ZMIANA @ClubAmerica! Z powodu kontuzji, wychodzi Cecilio Domínguez, wchodzi Pedro Arce Latapí.

8⏱️ GO AWESOME! Mocne uderzenie między Loeschborem a Domínguezem… Americanista będzie musiał zejść jako zmiennik, a w Coapie włączają się dzwonki alarmowe.

2⏱️ GOOOOOL DLA @FuerzaMonarca! Błąd przy rozpoczęciu przez @ClubAmerica, Valdés dotyka piłki do Ávili, który jest jeden na jednego z Marchesínem, pociąga za spust i posyła ją w tył siatki.

00⏱️ GRA ROZPOCZĘTA! @ClubAmerica i @FuerzaMonarca zmierzą się w meczu rozgrzewkowym przed #AP2018. Piłka toczy się na Avaya Stadium