Žena/Partnerka (jméno): Marissa Deegan (m. 2003)
Děti (syn a dcera): Ano (Hailie Deegan, Haiden Deegan, Hudson Deegan)
Profese: Profesionální freestyle motokrosař, závodní jezdec
Plat: N/A
Čistá hodnota majetku v roce 2021: 15 milionů dolarů
Poslední aktualizace: březen 2021

Brian Deegan je americký freestyle motokrosový jezdec a jezdec, který je populární jako zakladatel značky oblečení s názvem „Metal Mulisha“.‘ Je také vůbec prvním závodníkem, který se zúčastnil soutěže 360 a později byl jmenován jako ‚Mulisha Twist‘, je považován za nejzdobenějšího freestylového jezdce v historii X Games s celkem 10 medailemi v kariéře, včetně tří zlatých a sedmi bronzových.

Možná víte o Brianu Deeganovi velmi dobře, ale víte, kolik je mu let a kolik měří a jaké je jeho čisté jmění v roce 2021? Pokud nevíte, připravili jsme pro vás tento článek o podrobnostech Brian Deegan stručný životopis-wiki, kariéra, profesní život, osobní život, dnešní čisté jmění, věk, výška, váha a další fakta. No, pokud jste připraveni, začněme.

Raný život & Životopis

Brian Deegan se narodil 9. května 1974 ve městě Omaha ve státě Nebraska do středostavovské rodiny americké národnosti. Deegan médiím neprozradil mnoho o svých rodičích ani nic o svém vzdělání; tím se mu podařilo udržet si nízký profil.

Osobní život

Brian Deegan je ženatý s Marissou Deeganovou. Jejich sňatek se uskutečnil v roce 2003 po dlouholetém vztahu. Mají spolu tři děti, které se jmenují Hailie, Haiden a Hudson. Jejich nejstarší dítě Hailie je závodnicí na plný úvazek v ARCA Menards Series a jejich 2. a 3. dítě závodí v mládežnickém motokrosu. Brian vydal svůj dokumentární film s názvem Bloodline: Život a doba Briana Deegana. Dokument obsahuje veškeré informace o Brianovi a o tom, jak se z kluka z malého města stal šampionem ve světě motokrosu.

Věk, výška a váha

Brian Deegan se narodil 9. května 1974 a k dnešnímu datu 24. března 2021 je mu 46 let. Jeho výška je 1,75 m a hmotnost 78 kg.

Kariéra

Sportu propadl, když mu bylo pouhých 17 let. Zúčastnil se soutěže v LA Coliseum s týmem Moto XXX. Soutěž vyhrál rebelským způsobem. Po této soutěži se už nikdy neohlédl zpět a začal se věnovat oboru, který se nazývá Freestyle Motocross.

Brian se poté zúčastnil zimních X Games. Na této soutěži došlo k nešťastné události, kdy při pokusu o 360 over havaroval a zlomil si zápěstí. Ze zranění se zotavil po šesti měsících. V roce 2009 pak přesedlal na čtyřkolku a začal s krátkými tratěmi. Účastnil se závodů Lucas Oil Off Road Racing Series‘ a v soutěži zvítězil. Brian pak získal zlatou medaili v soutěži RallyCross. Poté byl najat společností Chip Ganassi Racing, za kterou se účastnil pozdějších her.

Ocenění &Úspěchy

Brian Deegan je jedním z nejvýjimečnějších sportovců příslušného sportu a získal několik ocenění v mnoha soutěžích, kterých se účastnil po celém světě. Některé z jeho níže uvedených úspěchů:

• 1997 Los Angeles Supercross – 1. místo
  • 2011, 2012 a 2014 Lucas Oil Off Road Racing Series Pro 2 Unlimited šampion
  • 2011 vítěz závodu mistrovství světa ve třídě Pro Light truck
  • Jedna zlatá a pět medailí z rallye závodů X Games.
  • Druhé místo na Global RallyCross Championship 2012
  • 2000 Bluetorch Ride and Slide FMX Champ
  • První, kdo přistál na 360
  • Drží nejvíce medailí v historii FMX X Games: Brian Deegan získal 10 medailí

Čisté jmění &Plat Briana Deegana v roce 2021

Čisté jmění Briana Deegana

K březnu 2021 nashromáždil Brian Deegan čisté jmění ve výši přibližně 15 milionů dolarů poté, co se zúčastnil několika závodů po celém světě. Během své kariéry získal také různá ocenění a medaile a odhaduje, že jeho čisté jmění se brzy zvýší, pokud bude ve své kariéře pokračovat v dobrých výkonech.

Brian Deegan je americký freestylový jezdec a závodník, který vyhrál několik závodů po celém světě. Deegan je považován za vůbec prvního závodníka, který se zúčastnil soutěže 360 a později byl pojmenován jako „Mulisha Twist“. Brian vydal svůj dokumentární film s názvem Bloodline: Život a doba Briana Deegana. Literatura obsahuje veškeré informace o Brianovi a o tom, jak se z kluka z malého města stal šampionem ve světě motokrosu.