(2.90 m)
19 opakování 9
Všechny hodnoty z NFL Combine

Draft NFL 2014

Hyde byl draftován týmem San Francisco 49ers ve druhém kole (57. celkově) draftu NFL 2014. Po Bishopu Sankeym, kterého si vybrali Tennessee Titans, a Jeremym Hillovi, kterého si vybrali Cincinnati Bengals, byl třetím running backem vybraným v draftu NFL 2014.

San Francisco 49ers

Sezóna 2014: Nováčkovský ročník

Hyde u 49ers v roce 2014

S příchodem Hydea do již tak přeplněného zadního pole byla spojena velká očekávání. Díky velkému množství hráčů na této pozici musel Hyde soupeřit s Kendallem Hunterem, LaMichaelem Jamesem, Marcusem Lattimorem a historicky nejlepším rychlíkem 49ers Frankem Gorem. Série zranění posunula Hydea na vyšší pozici v žebříčku běžců za Gorea. Záložní running back minulé sezony Kendall Hunter si během tréninkového kempu přetrhl křížový vaz, Marcus Lattimore ukončil kariéru kvůli dříve utrpěnému přetržení křížového a mezikřížového vazu na vysoké škole a LaMichael James si vykloubil loket. James byl později týmem propuštěn. V zahajovacím utkání sezóny proti týmu Dallas Cowboys Hyde naběhal 50 yardů při sedmi přeneseních a jednom touchdownu. V následujících několika týdnech se Hyde v týmu příliš neobjevoval, celkem si připsal jen sedm přihrávek. V 10. týdnu proti New Orleans Saints se tým během vyrovnaného zápasu obrátil na Franka Gorea, který se o něj opíral, a nechal Hydea po většinu zápasu na lavičce, ale Hyde ukázal, že je velkým příslibem, když naběhal 36 yardů při čtyřech přenosech a jednom touchdownu. Po dvou po sobě jdoucích prohrách byli 49ers vyřazeni z play-off, takže se tým snažil dát mladíkům více opakování. V 15. týdnu proti Seattlu Seahawks hrál Hyde dobře, dokud nebyl ve čtvrté čtvrtině posazen na lavičku v důsledku výronu kotníku a zranění zad, které utrpěl během hry. Hyde vynechal poslední dva zápasy sezóny. Sezonu zakončil s 83 přeneseními pro 333 yardů a čtyřmi touchdowny.

Sezona 2015

Poté, co se 49ers rozhodli nepodepsat znovu smlouvu s Frankem Gorem, vstupoval Hyde do sezony jako hlavní favorit na pozici hlavního beka, ale o místo na hřišti soupeřil s Mikem Davisem, Reggiem Bushem a bývalou hvězdou ragbyové ligy Jarrydem Haynem. V sezóně 2015 byl jmenován startovním hráčem. V úvodním zápase sezony Hyde odehrál nejlepší zápas své kariéry, když proti Minnesotě Vikings naběhal 168 yardů při 26 přeneseních a dvou touchdownech, přičemž jeden touchdown přišel po úžasné otočce. Během několika následujících týdnů tým utrpěl dvě vysoké prohry na cestách proti Pittsburghu Steelers a Arizoně Cardinals a domácí prohru s Green Bay Packers v důsledku toho, že se tým zaměřil na přihrávky, aby získal body, a upustil od běžecké hry. V pátém týdnu proti New York Giants byl tým vyrovnanější, Hyde naběhal 93 yardů při 21 přeneseních a jednom touchdownu. I přes jeho úspěšnou hru 49ers prohráli díky touchdownové přihrávce Eliho Manninga na Larryho Donnella v poslední minutě a 21 sekund před koncem. Po prohře přišla další špatná zpráva: Hyde si během zápasu zlomil nohu. Další dva zápasy se potýkal se zraněním, ale v 8. týdnu byl odstaven a do konce sezony se již nevrátil. K odstranění stresové zlomeniny potřeboval operaci. Dne 12. prosince byl Hyde zařazen na listinu Injured Reserve. Hyde dokončil sezónu se 115 přenesenými míči za 470 yardů a tři touchdowny.

Sezóna 2016

Hyde vstoupil do sezóny 2016 jako jeden z mála světlých bodů v útoku 49ers. Očekávalo se, že Hyde bude mít jako základní running back 49ers velký objem práce, útok nového trenéra týmu Chipa Kellyho se opírá o dobrý útok. V úvodu sezony tým vyřadil Los Angeles Rams při vítězství 28:0. Hyde odehrál skvělý zápas, když v pondělním nočním fotbalovém zápase naběhal 88 yardů a dva touchdowny. Ve druhém týdnu se 49ers utkali s obhájci titulu NFC Carolina Panthers a jejich obranou z první desítky. Hyde měl pomalý začátek zápasu, když ztratil míč a obrana mu ho vrátila pro touchdown. Kvůli svému fumble se pak dělil o herní čas se Shaunem Draughnem. V prvním poločase se útoku nedařilo důsledně rozehrávat míč. Po přestávce se útok Panthers rozjel a 49ers přestali běhat s míčem ve snaze vrátit se do zápasu. Hyde poté nedostal mnoho přihrávek. Zápas dokončil se 14 přihrávkami za 34 yardů. Ve 3. týdnu proti diviznímu rivalovi Seattle Seahawks se Hydeovi zápas povedl, přestože útok měl pomalý rozjezd včetně Hydea, který v prvním poločase naběhal pouze 23 yardů. Ve druhém poločase byl přihrávkový útok proti „Legion of Boom“ Seattlu Seahawks neúčinný, ale Hyde a spěšný útok byli s přibývajícím časem efektivnější, Hyde ve čtvrté čtvrtině přispěl dvěma osmiyardovými touchdowny. Nakonec si připsal 21 přenesení na 103 yardů a dva touchdowny. V následujících dvou týdnech si Hyde udržoval tempo, když ve 4. a 5. týdnu proti Dallas Cowboys a Arizona Cardinals naběhal 74 yardů a jeden touchdown a 78 yardů a jeden touchdown. V dalším týdnu Hyde naběhal 52 yardů při 14 přenosech proti Buffalu Bills. V tomto zápase Hyde utrpěl výron pravého ramene a následující dva zápasy byl mimo hru. V 11. týdnu proti New England Patriots hrál tým dobře a držel zápas v těsném závěsu až do čtvrté čtvrtiny, kdy Patriots přestříleli 49ers 17:7. Hyde zápas dokončil s 19 přihrávkami za 86 yardů. Ve 13. týdnu proti Chicago Bears se kvůli špatnému počasí oba týmy potýkaly s problémy s přihrávkami a spoléhaly se na běh, Hyde dokončil zápas s 20 přihrávkami za 92 yardů. Následující týden Hyde naběhal 193 yardů a jeden touchdown při prohře v prodloužení proti New York Jets. Hyde v roce 2016 nastoupil do 13 zápasů a sezónu zakončil s 217 přeneseními za 988 yardů a šest touchdownů spolu s 27 recepcemi za 163 yardů a tři touchdowny a byl jmenován náhradníkem pro Pro Bowl. Bohužel byl Hyde 27. prosince 2016 zařazen na listinu zraněných hráčů poté, co utrpěl zranění MCL.

Sezona 2017

Hyde v zápase proti Washingtonu Redskins v roce 2017

V mezisezonním období přivedli nový trenér 49ers Kyle Shanahan a generální manažer John Lynch na pozici running backa velkou konkurenci. Hyde tuto výzvu uvítal a řekl: „To mě jen tlačí k tomu, abych svou hru posunul na další úroveň, chci být startérem.“ Hyde vstoupil do sezony 2017 v ohromném světle, do tréninkového kempu dorazil ve skvělé formě a vážil 228 kilogramů. V jednom z rozhovorů byl Hyde citován: „Takhle lehký jsem nebyl od střední školy, jsem teď v nejlepší formě v životě.“ Nová tělesná proměna Carlose Hydea vedla k výsledkům na hřišti, při útočných pokusech předváděl rychlejší výpady než kdykoli předtím. Hyde měl v úvodu sezony průměr pět yardů na jeden přenesený míč, ale po prvním poločase hrál tým zezadu, takže aby se vrátil do hry, soustředil se útok hodně na přihrávku a upustil od rychlého útoku. Hyde zakončil zápas s devíti pokusy o běh za 45 yardů proti týmu Carolina Panthers. Ve druhém týdnu Hyde táhl útok proti Seattlu Seahawks. V prvním poločase naběhal 102 yardů při sedmi přeneseních, většinu yardů získal při nejdelším běhu své kariéry, kdy překonal 61 yardů. Hyde zápas dokončil s 15 přihrávkami za 124 yardů a stal se prvním running backem, který v Seattlu naběhal 100 yardů v zápasech na hřišti od roku 2010, kdy se hlavním trenérem stal Pete Carroll. Hyde se svými 124 běžeckými yardy vedl všechny běžce druhého týdne. V týdnech 3-8 měl Hyde dva zápasy se dvěma rushing touchdowny. V 9. týdnu proti Arizoně Cardinals se Hyde zapletl do rvačky s Frostee Ruckerem a Haasanem Reddickem, přičemž všichni tři účastníci souboje byli vyloučeni za rány pěstí do hromady. Dne 9. listopadu byl Hyde za svou roli ve rvačce pokutován částkou 9 115 dolarů. V posledních čtyřech zápasech základní části měl ve třech ze čtyř zápasů alespoň jeden rushing touchdown, přičemž ve finále základní části zaznamenal 88 rushing yardů a dva rushing touchdowny.

Hyde odehrál v roce 2017 všech 16 zápasů a sezónu zakončil s 940 rushing yardy, 350 receiving yardy a osmi rushing touchdowny. V žebříčku 100 nejlepších hráčů NFL za rok 2018 byl svými kolegy zařazen na 97. místo.

Cleveland Browns

Hyde v tréninkovém kempu 2018

15. března 2018 podepsal Hyde tříletou smlouvu s Cleveland Browns. Hyde debutoval v dresu Browns v úvodním utkání sezony proti Pittsburghu Steelers. Při remíze 21:21 si připsal 22 přihrávek za 62 běžeckých yardů a jeden běžecký touchdown, čímž pomohl Browns přerušit sérii 17 proher. Dne 20. září, v den svých 28. narozenin, měla Hydeova přítelkyně porodit jeho první dítě a on šel z nemocnice na čtvrteční noční fotbalový zápas Browns proti New York Jets. Hyde naběhal 97 yardů a dva touchdowny, včetně vítězného gólu, který zajistil Browns výhru 21:17, první po 19 zápasech. Hyde se poté vrátil do nemocnice, kde jeho přítelkyně porodila jejich syna.

Jacksonville Jaguars

Dne 19. října 2018 vyměnili Browns Hydea do týmu Jacksonville Jaguars za výběr v pátém kole draftu NFL 2019. Hyde se po zbytek sezony 2018 dělil o zadní pole s Leonardem Fournettem a T. J. Yeldonem. Celkově Hyde zakončil sezónu 2018 s 571 rushing yards a pěti rushing touchdowny.

8. března 2019 byl Hyde propuštěn Jaguars.

Kansas City Chiefs

9. března 2019 podepsal Hyde roční smlouvu na 2 dolary.8 milionů dolarů s týmem Kansas City Chiefs.

Houston Texans

Dne 31. srpna 2019 byl Hyde vyměněn do týmu Houston Texans výměnou za útočníka Martina Rankina.

Hyde debutoval v týmu Texans v 1. týdnu proti New Orleans Saints v rámci Monday Night Football. V zápase Hyde desetkrát doběhl na 83 yardů a chytil jednu přihrávku na dva yardy při prohře 30:28. V 6. týdnu proti Kansas City Chiefs Hyde při vítězství 31-24 doběhl 26krát pro 116 yardů a 1 touchdown. Během 9. týdne proti týmu Jacksonville Jaguars na stadionu Wembley Hyde dokončil zápas se 160 běžeckými yardy, včetně 58 yardů, které vyústily ve ztrátu míče v endzóně pro touchback. Přesto Texans vyhráli 26:3. V 15. týdnu proti Tennessee Titans Hyde během vítězství 24:21 naběhal 26krát a získal 104 yardů a touchdown. Celkově Hyde v sezóně 2019 skončil s 1070 rushing yardy a šesti rushing touchdowny.

V kole Wild Card Round odehrál Hyde svůj první zápas play-off NFL proti Buffalo Bills. Uběhl 16krát 48 yardů a měl pětiyardový touchdown, čímž pomohl Texans vyhrát 22:19 v prodloužení.

Seattle Seahawks

Dne 28. května 2020 podepsal Hyde smlouvu s týmem Seattle Seahawks. 1. týden odehrál Hyde svůj první zápas za Seahawks proti Atlantě Falcons. Během zápasu Hyde sedmkrát doběhl a získal 23 yardů a svůj první rushing touchdown v sezóně i jako člen Seahawks.